Ziņojums Nr. 4060

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.17 11:10
GPS koordinātes: 24.25318, 56.99271 +/- 5.36m
Apstiprināts: 2019.10.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Juglas ezera jau ilgstoši netiek kontrolēts naftas noplūdes savācējs un pats sāk atgādināt miskasti

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.