Ziņojums Nr. 4057

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.10.17 09:10
GPS koordinātes: 23.94409, 56.9298 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2019.10.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā ievests liels maiss ar sasmalcinātu plastikātu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.