Ziņojums Nr. 4045

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.15 12:10
GPS koordinātes: 23.08341, 56.95723 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.10.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesta miskaste

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Tukuma novada pašvaldībai.