Ziņojums Nr. 4039

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.10.14 15:10
GPS koordinātes: 21.87293, 56.42764 +/- 4.7m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.10.16
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti atkritumi mežā.. Savākšu šos pats.