Ziņojums Nr. 4035

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.10.13 19:10
GPS koordinātes: 24.0261, 57.03944 +/- 30.000m
Apstiprināts: 2019.10.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daugavgrīvas rajons (Rīga) - neciešama smaka KATRU vakaru, vairākus mēnešus no vietas (it īpaši tad, kad ir mierīgs laiks, bezvējšs). Nav iespējams izvēdināt telpas, uzturēties ārpuss telpām. Smaka atgādina kanalizāciju. Personām ar saasinātu ožu izraisa sliktu pašsajūtu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.