Ziņojums Nr. 4028

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.10.13 11:10
GPS koordinātes: 24.12348, 56.77647 +/- 4.7046m
Apstiprināts: 2019.10.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izgāztas šīfera loksnes :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.