Ziņojums Nr. 3980

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dobeles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.07 16:10
GPS koordinātes: 23.28649, 56.61751 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2019.10.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atmodas un Zalās ielas krustojumā, Dobelē, esošā privātmāja regulāri dedzina kaut kādus atkritumus privātmājas škūnīti, tā, ka nav iespējams atvērt logu ne uz brīdi. Agrāk tas tika darīts dienas laikā un pāris reizes tika manīta PašP. auto, pēc kura dedzināšana tika pārstāta, bet tagad tas tiek regulāri darīts vakaros un pa naktīm. Kā rīkoties tālāk lai tomēr arī vakaros varētu uzelpot svaigu gaisu tuvāko dzīvoklu īpasnieki?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Dobeles novada pašvaldībai.