Ziņojums Nr. 3974

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Amatas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.07 10:10
GPS koordinātes: 25.17178, 57.20463 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.10.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaimiņš remontēja jumtu un pie reizes salaboja ceļu. Tagat laimīgs pāri brauc ar auto☹️

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Amatas novada pašvaldībai.