Ziņojums Nr. 3965

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.10.06 12:10
GPS koordinātes: 24.20214, 56.83582 +/- 2.3m
Apstiprināts: 2019.10.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaudze 1. Atkritumi mežā ir uzradušies no 3.-6.oktobrim, jo kas biju iepriekš skriet 3.okt, tad vel to nebija. Vairākas kravas ar būvniecības atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.