Ziņojums Nr. 3955

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.05 08:10
GPS koordinātes: 24.0694, 56.96844 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2019.10.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Jau vairākus mēnešus šajā vietā iztek kanalizācija ar visu tās saturu (fekālijas, urīns) uz ceļa braucamās daļas. Līdz ar ko, arī visa apkārtne smird pēc šīs kanalizācijas tā, ka nevar ne paiet garām, ne arī atvērt logu! Adrese- Stūres iela 2, Rīga. Lūdzu, izdariet ko lietas labā! Paldies!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.