Ziņojums Nr. 3954

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.05 08:10
GPS koordinātes: 22.43362, 57.14789 +/- 4.6794m
Apstiprināts: 2019.10.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Plastmasas un stikla atkritumi. Ziņot pašvaldības policijai.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Talsu novada pašvaldībai.