Ziņojums Nr. 395

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.07.02 18:07
GPS koordinātes: 23.87339, 56.99104 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.07.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.07.18
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vairākas nedēļas pārrakātas kāpas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūrmalas pilsētas domes Pilsētplānošanas nodaļa ar 16.07.2018. Atzinumu par būves pārbaudi uzdevusi pludmales nogabala nomniekam nekavējoties pārtraukt patvaļīgi uzbūvētās vasaras kafejnīcas izmantošanu un ierasties Administratīvā pārkāpuma protokola parakstīšanai un paskaidrojuma sniegšanai.