Ziņojums Nr. 3949

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.04 11:10
GPS koordinātes: 24.14594, 56.88366 +/- 13.653m
Apstiprināts: 2019.10.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumu maisi pie Baložu meža, netālu no Sūkņu stacijas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Ķekavas novada pašvaldībai.