Ziņojums Nr. 394

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.07.02 17:07
GPS koordinātes: 21.56843, 57.39471
Apstiprināts: 2018.07.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.08.02
Atrisināšanas ilgums: 30 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ventspils,Petera iela 30 seta mašīna no rīta 02.07.2018Ogļu putekļi klāj mašīnu.Vai ta ir normāla situācija??

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.