Ziņojums Nr. 3939

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.10.01 14:10
GPS koordinātes: 24.27962, 56.96614 +/- 12.001m
Apstiprināts: 2019.10.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stikls 2 gab (liekas vējstikls) un plēve. Ieejā uz mēžu pie asfalta ceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.