Ziņojums Nr. 3937

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.10.01 06:10
GPS koordinātes: 23.65239, 56.86655 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.10.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

dēļi, stikli, celtniecības materiāli, pati nevaru aizvest, kaudze pārāk liela mana auto ietilpībai :/

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atkritumi atrodas AS Latvijas valsts meži teritorijā