Ziņojums Nr. 3932

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.09.29 18:09
GPS koordinātes: 24.3562, 56.98708
Apstiprināts: 2019.09.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Garkalnes novads, Upesciems. Aiz Kalna spuļļu dīķiem braucot virzienā uz Alberta dīķiem, pļavā pretīm mobilo sakaru tornim ir liels daudzums izmestu autoriepu. Pamanījām jo tur piebrauca busiņš ar piekabi, pilnu autoriepām un tur izkrāva.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai.