Ziņojums Nr. 3906

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.09.27 19:09
GPS koordinātes: 23.87302, 56.97968
Apstiprināts: 2019.09.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lielupes kreisajā krastā pie Dzelzceļa tilta, Tilta ielas galā, Jūrmalā kāds izmetis būvgružus, vecu matraču atsperes un krāsu spaiņus. Parasti šī vieta ir tīra un sakopta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas pilsētas domei.