Ziņojums Nr. 39

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.03 13:05
GPS koordinātes: 23.89613, 56.89207
Apstiprināts: 2018.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.05.09
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Par šo kaitējumu nosūtiju pirms mēneša ziņojumu aplikācijā. Trešo reizi uzrunāšu jūs caur twiteri. Lūdzu atsūtiet ziņu, kad riepas ir aizvāktas ilgvars.imsa@gmail.com

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apsekojot teritoriju minētās GPS koordinātēs, riepas netika konstatētas. Sazināties ar ziņotāju neizdevās.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470