Ziņojums Nr. 3898

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.09.25 15:09
GPS koordinātes: 24.26643, 56.95809 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2019.09.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.