Ziņojums Nr. 3890

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.09.23 15:09
GPS koordinātes: 24.04887, 56.88036 +/- 5.36m
Apstiprināts: 2019.09.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.11.05
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

arī klasika vieta kur izmest alko atkritumus

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470