Ziņojums Nr. 3885

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.09.22 15:09
GPS koordinātes: 24.45605, 56.88644 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzīves atkritumi un būvgruži tranšejā, meža ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.