Ziņojums Nr. 3883

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.09.22 14:09
GPS koordinātes: 23.82728, 56.90402 +/- 4.9519m
Apstiprināts: 2019.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sākumā zari, tad nopļautais zāliens, tagad automašīnu riepas. Rīgas meži teritorija netālu no ciemata “Lapsas” un apdz. vietas Cielavas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.