Ziņojums Nr. 3881

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.02.12 12:02
GPS koordinātes: 23.52285, 56.43324 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.02.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.02.14
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

patvarsme ziedkalne tek upee kautkads udens un smird peec kanalizacijas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

2018.gada 14.februārī tika veikta objekta apsekošana. Apsekošanas laikā tika konstatēts, ka vides SOS ziņojumā minētā vieta ir VSAC "Zemgale" filiāle "Ziedkalne" kanalizācijas attīrīšanas iekārtu izvads.
Sarunā ar iestādes saimniecības vadītāju Normundu Latišu noskaidrojās, ka notekūdeņu attīrīšanas kvalitāte tiek regulāri kontrolēta un kanalizācijas smaka ezerā izvadāmajiem ūdeņiem nav iespējama. Smakas iespējamais avots īslaicīgi varētu būt pašas netālu esošās attīrīšanas iekārtas darbība laikā, kad mainās attīrīšanas cikli.