Ziņojums Nr. 3879

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes pasvaldības policija
Pieteikuma datums: 2018.02.11 07:02
GPS koordinātes: 24.34292, 57.01835 +/- 5.000000m
Apstiprināts: 2018.02.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Langstiņu mežā pamesta mašīna, bez numura zīmēm un izsistiem logiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv