Ziņojums Nr. 3873

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Talsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.09.22 11:09
GPS koordinātes: 22.55946, 57.03618 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2019.09.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās, ka piesārņota upīte Rambulīte, kas ietek Abavā pie Pedvāles.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārsūtam izskatīšanai.