Ziņojums Nr. 3862

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.01.29 13:01
GPS koordinātes: 25.27309, 57.29964 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2018.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

no zemē ieraktas kanalizācijas trubas laukā plūst kanalizācijas ūdeņi. Jūtama smaka no ielas. Precīza atrašanās vieta Ata Kronvalda ielā, Cēsīs, Cēsu novadā, aiz mājas Nr.73, pirms Kalnmuižas parka

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei - Cēsu novada pašvaldībai.
Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv