Ziņojums Nr. 3859

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.01.28 17:01
GPS koordinātes: 24.13792, 56.95843 +/- 19.0m
Apstiprināts: 2018.01.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kr.Barona ielā 88 K2 (ieeja caur autostāvvietu Dainas ielā 10) no lielā skursteņa nāk ārā melni, pēc oglēm smakojoši dūmi. Šis novērots jau otro dienu. Dūmi ir spēcīgi un labi jūtami tuvākajā apkārtnē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei - Lielrīgas reģionālai pārvaldei
Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv