Ziņojums Nr. 3858

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.01.28 14:01
GPS koordinātes: 25.27303, 57.33214 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2018.01.30
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.02.14
Atrisināts: 2018.02.14
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

28.01.2018 16:36 Jau no 9:00 no rīta vizuāli un vēlāk no 13:00 organoleptiski jūtams spēcīgs gaisa piesārņojums, kas uzlabo pašsajūtu.Ir liegta brīva pārvietošanās pa privātīpašumu jo piesārņojums negatīvi ietekmē veselību un apdraud dzīvību.Sadzedzinot koksni u.c.degošus matreālus rodās dūmi, kas no emisiju avotiem nelegāli nonāk privātīpašumā "Vecmesli" un regulāri nodara kaitējumu veselībaij.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Pieņemts zināšanai.