Ziņojums Nr. 3856

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.09.21 10:09
GPS koordinātes: 24.17675, 56.99377 +/- 3.5m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.09.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau vairākus gadus Mežaparkā, Mirdzas Ķempes ielā, daudzstāvu mājās nav iespējams atvērt logus, jo 24h diennaktī, Ezermalas ielā 1a tiek tvaicētas granulas, ražotnē. Asa smaka visā rajonā, atkarībā no vēja virziena. Šī ir dzīvojamā teritorija nevis rūpnieciskā.

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta izskatīšanai RZR vējš 6-7m/s T 14oC