Ziņojums Nr. 3850

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2018.01.25 07:01
GPS koordinātes: 24.12395, 56.8845 +/- 2.1m
Apstiprināts: 2018.01.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Baložu mežā tiek gāzti koki.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas meži
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00