Ziņojums Nr. 3847

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.01.23 11:01
GPS koordinātes: 23.66433, 56.9442 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2018.01.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.02.07
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pirms 5-6 gadiem paradijusies hokeja laukuma vieta meza vidu.... visu so laiku neesmu redzejusi, ka izmanto,jo nav ziemas. varbut tomer janovac? tikli kokos,deli utt

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūrmalas pašvaldība ir izskatījusi 2018.gada 23.janvārī saņemto SOS ziņojumu Nr.3847, informējam, ka Pašvaldības policijas inspektors ir apsekojis minēto teritoriju, apstiprina, ka uz pašvaldībai piederoša zemesgabala nesankcionēti izveidots hokeja laukums. Atkritumi teritorijā nav konstatēti. Pašvaldība izvērtēs teritorijas sakārtošanas darbus attiecībā uz izveidoto hokeja laukumu.

Cieņā,


Ineta Umbraško
Jūrmalas pilsētas domes
Attīstības pārvaldes Vides nodaļas
vides aizsardzības vecākā speciāliste

Dubultu prospekts 2, Jūrmala, LV-2015
Tālr.: +371 67511488 / +371 26303418
www.jurmala.lv