Ziņojums Nr. 3845

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.01.21 11:01
GPS koordinātes: 24.00936, 56.88147 +/- 5.000000m
Apstiprināts: 2018.01.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.02.02
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Grāvī izmestas mēbeles

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apsekojot teritoriju pēc norādītām GPS koord. grāvī izmestās mēbeles netika konstatētas.
--------------------------------
Laura Liepkalne
Mārupes novada pašvaldības policija
inspektore-lietvede
Dežūrdaļa Tel. 67933470