Ziņojums Nr. 3838

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.01.16 20:01
GPS koordinātes: 23.68048, 56.93567 +/- 14.0m
Apstiprināts: 2018.01.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.02.09
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi mežā.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūrmalas pilsētas pašvaldības policija apsekoja ziņojumā minētās teritorijas apkārtni, tomēr atkritumus nekonstatēja.

Ar cieņu,

Kaspars Platnieks
Jūrmalas pilsētas pašvaldības policijas
priekšnieka vietnieks

67767566, 26525036