Ziņojums Nr. 3837

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Dobeles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.01.16 11:01
GPS koordinātes: 23.40736, 56.76164 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.01.17
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.01.18
Atrisināts: 2018.01.22
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izgāzts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Vainīgais atrasts,atkritumi savākti.