Ziņojums Nr. 3834

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.09.14 15:09
GPS koordinātes: 24.18778, 56.74635 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.09.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža apkopes ceļa galā ir aplis kura malā izmests ledusskapis, stikla izstrādājumi un elektronika.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei AS “Latvijas valsts meži”.