Ziņojums Nr. 3831

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.09.14 14:09
GPS koordinātes: 25.86372, 56.49022 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2019.09.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki, vēlētos ziņot par aizdomām, ka pie Zeļķu tilta, Krustpils novadā, nodarbojas ar maluzvejniecību, abās tilta pusē ūdenī,iespējams, ir ievietoti tīkli vai āķi(precīzi nemācēšu pateikt).

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Daugavpils reģionālajai vides pārvaldei.