Ziņojums Nr. 3827

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.01.14 08:01
GPS koordinātes: 26.5261, 55.9046
Apstiprināts: 2018.01.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Возле этого здания на улице Става постоянно оставляют мешки с мусором вокруг по территории разбросан мусор,бутылки,территория не убирается .

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Daugavpils pilsētas dome
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00