Ziņojums Nr. 3821

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.01.09 12:01
GPS koordinātes: 24.72175, 57.13211
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.01.09
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti būvgruži/remonta atkritumi Silciema karjera apvidū

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums tiek atstāts bez izskatīšanas, jo iesūtītais foto attēls nesniedz informāciju par problēmu.