Ziņojums Nr. 3815

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.09.12 13:09
GPS koordinātes: 23.93057, 56.89047 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.09.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jaunmārupe. Meža takai uzbērti būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.