Ziņojums Nr. 3814

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.01.07 09:01
GPS koordinātes: 23.66554, 56.95585 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.01.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Visas tas iebrauktuves daļa no Dzelzceļa ielas ir izveidota izgaztuve!Tiek izgāzti būvmateriāli,sadzīves atkritumu kaa arī ar transportu tiek vestas
vecās lapas un koki!!

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas pilsētas dome
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00