Ziņojums Nr. 3808

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.09.11 15:09
GPS koordinātes: 24.01048, 56.9348 +/- 18.0m
Apstiprināts: 2019.09.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi ielas malā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.