Ziņojums Nr. 3801

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Grobiņas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.01.05 10:01
GPS koordinātes: 21.18677, 56.53395 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.01.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

nesavakti celtniecibas darzniecibas atkritumi no Lielas ielas lielaas maajas (taa kas aiz zoga)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei - Grobiņas novada pašvaldībai.
Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv