Ziņojums Nr. 3797

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.01.04 14:01
GPS koordinātes: 24.12868, 57.00721
Apstiprināts: 2018.01.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien ;) Ejot ar bērnu uz bērnu dārzu ik rītu ko salasām maisiņā un iemetam pieturas atkritumu urnā ... Bet tagad vairs nespējam lasīt ...Viss ir ārpus kontroles ... Pat pasūtīju eBay Night Vision kameru, kuru iespējams ieinstelēšu kādā kokā , lai ieraudzītu tos , kuri katru dienu kaut ko izmet ... Bet vispār, gar Viestura prospektu, visā garumā, ir šī problēma ... Bet konkrēti šis posms ir īpaši nekopts... Pērnās lapas, atkritumu maisi u.t.t. Kad pavasarī vienu reizi gadā nopļauj zāli , tad Viestura prospekts , sākot no Mego līdz Mežaparka vārtiem,izskatās kā izgāztuvē ... Aizsūtīšu arī pārējās bildes nākamajā ziņojumā ... patiesā Cieņā, intars ... ;)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldībai.
Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv