Ziņojums Nr. 3794

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ropažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.09.07 11:09
GPS koordinātes: 24.45921, 56.97379 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2019.09.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izmesti atkritumi ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ropažu novada pašvaldībai.