Ziņojums Nr. 3788

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.09.06 15:09
GPS koordinātes: 23.65541, 56.93416 +/- 7.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.09.06
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

būvgruži Jūrmalā pie attīrīšanas stacijas. bet varbūt legāls laukums

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta izskatīšanai