Ziņojums Nr. 3786

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.09.06 06:09
GPS koordinātes: 24.09747, 56.90604 +/- 50.000m
Apstiprināts: 2019.09.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ēbelmuizas parkā ceriņu krūmos (iepretim Zaļenieku iela 21 k1 mājai) bezpajumtnieki “iedzīvojušies”.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.