Ziņojums Nr. 3783

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.09.05 12:09
GPS koordinātes: 23.67774, 56.94253 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.09.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.10.07
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Maisi ar drēbēm

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti.