Ziņojums Nr. 3777

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.01.01 08:01
GPS koordinātes: 23.66086, 56.95264 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.01.12
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Grāvis pilns ar atkritumiem!Pie Davja iela 92a un Lapsu ielas!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti