Ziņojums Nr. 3776

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.01.01 08:01
GPS koordinātes: 23.66691, 56.95444 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2018.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.01.05
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti atkritumi netālu no Vaivaru stacijas!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv


Inspektora komentāri

Atkritumi savākti